PREKIŲ GRĄŽINIMAS


Elektroninėje parduotuvėje https://ester.lt/ įsigytas prekes turite teisę grąžinti per 14 dienų nuo jų įsigijimo datos pardavėjui.

Kad būtų galima grąžinti prekę, ji turi būti tokios pat būklės, kokios ją gavote, nedėvėta, nenaudota, su etiketėmis ir originalioje pakuotėje. Taip pat reikės pateikti pirkimo kvitą arba prekės įsigijimo įrodymą.

Norėdami pradėti grąžinimą, reikia susisiekti su mumis elektroniniu paštu info@ester.lt. Jei jūsų grąžinimas bus priimtas, atsiųsime jums grąžinimo siuntimo etiketę, taip pat instrukcijas, kaip ir kur išsiųsti pakuotę. Prekės, išsiųstos mums prieš tai nesuderinus grąžinimo, nebus priimamos.

Žala ir problemos

Priimdami užsakymą apžiūrėkite prekę, jei prekė yra brokuota, sugadinta ar gavote ne tą prekę, nedelsdami susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@ester.lt arba telefonu +370 634 54434, kad galėtume įvertinti problemą ir ją ištaisyti.

Keitimas

Greičiausias būdas užtikrinti, kad gausite tai, ko norite, yra grąžinti turimą prekę, o kai grąžinimas bus priimtas, įsigyti naują prekę atskirai.

Grąžinamos lėšos

Jei atsisakysite pirkinio, pinigus Jums grąžinsime per 15 darbo dienų nuo prašymo gavimo. Pinigai bus pervesti į banko sąskaitą, kurią nurodysite prašyme. Transportavimo išlaidas apmokate jūs, pinigai bus nuskaičiuoti nuo jums priklausančios grąžinimo sumos.

Kai tik gausime ir patikrinsime jūsų grąžintą prekę, informuosime apie pinigų grąžinimo patvirtinimą arba atmetimą. Jei pinigų grąžinimas bus patvirtintas, lėšos bus pervestos į Jūsų nurodytą banko sąskaitą. Atminkite, kad pinigų įskaitymas į jūsų sąskaitą gali šiek tiek užtrukti, kol jūsų bankas arba kredito kortelę išdavusi įmonė apdoros ir patvirtins lėšų grąžinimą.

Dovanos

Jei produktas buvo įsigytas naudojantis dovanų kuponu, tai grąžinimas įmanomas tik dovanų kupono pavidalu.

Siuntimas

Prieš grąžinant prekę atgal, būtinai turite mus apie tai informuoti el. paštu info@ester.lt arba tel. +370 634 54434 mes Jums pateiksime adresą, kuriuo turėtumėte grąžinti prekę ir aptarsime visas sąlygas.